DENİB Heimtextil İstişare Toplantısını 10. Kez Düzenledi

DENİB Heimtextil İstişare Toplantısını 10. Kez Düzenledi

9-12 Ocak 2024 tarihleri arasında Almanya'nın Frankfurt kentinde düzenlenecek ve dünyanın en önemli ev tekstili fuarlarından biri olan Heimtextil Fuarı öncesinde DENİB tarafından organize edilen istişare toplantısı 10. kez düzenlendi.

DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu, DSO Başkanı Selim Kasapoğlu, DESİAD Başkanı Nuri Turgut, Messe Frankfurt Kıdemli Satış ve Pazarlama Direktörü Can Yümer, Messe Frankfurt Satış Müdürü Kübra Aslan Yalçın, fuar katılımcısı firmalar ile DENİB Ailesinin yoğun olarak katılım sağladığı etkinlikte fuara ve güncel gelişmelere ilişkin konular ele alındı.

Denizli'den 80 Fuar Katılımcısı Firma Heimtextil Fuarları Sektörün Bayramı

2024 yılında Denizli'den 80 firmanın, Uşak'tan ise 3 firmanın fuar katılımcısı olduğunu belirten DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu, fuardaki tüm Türk firmaların yaklaşık yüzde 30'unun DENİB üyesi olduğunu ve bu sene de fuarda ev tekstili sektörünün güçlü bir şekilde temsil edileceğinin altını çizdi.  

Fuara, güncel ekonomi ve ihracat verilerine ilişkin görüşlerini paylaşan Başkan Hüseyin Memişoğlu, “Artık Heimtextil İstişare Toplantıları bizim için geleneksel hale geldi. Bu sene 10. kez bu toplantıyı düzenliyoruz. Fuar öncesi katılımcı üyelerimizin görüşlerini dinlemeyi çok önemsiyoruz. DENİB olarak Heimtextil Fuarı'nda Turkish Towels markamızla 8. kez yer alacağız. Hall 12.0 A.10 lokasyonunda bulunan stant alanımızda hem ev tekstili sektörümüzü tanıtacağız hem de son tasarım yarışmamızın birincilerinin ürünlerini sergileyeceğiz. Fuarın yoğun noktalarındaki reklam alanlarında Turkish Towels temalı tanıtım görsellerimiz bulunacak. Fuar katılımcısı firmalarımızın iletişim detaylarının bulunduğu bilgilendirme kataloğunu da fuar boyunca dağıtacağız. Heimtextil Fuarlarını sektörün bayramı olarak değerlendiriyoruz. Şimdiden tüm katılımcılara başarılar diliyorum.” dedi.

 

İlgili Fotoğraflar