DENİB Akademi'den Fırtınanın Gözünde Yaşamak Eğitimi

DENİB AKADEMİ tarafından, “Fırtınanın Gözünde Yaşamak (Güçlü Bir İşveren Markası Yaratmak) Eğitimi” 31 Mayıs 2023 tarihinde Denizli İhracatçılar Birliği Hizmet Binasında, 1 Haziran 2023 tarihinde ise DENİB VE UTSO işbirliğinde Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binasında eğitmen Mert Aydıner ile düzenlendi.

Güçlü bir işveren markası oluşturmak, kurum ve işletmelerin hem müşteriler hem de çalışanlar çerçevesinde itibar yönetimi açısından oldukça büyük bir öneme sahip. Aynı zamanda, kurumların ve işletmelerin vizyonlarını geliştirmesinde, çalışanlar ve üst düzey yöneticiler arasındaki iletişimin güçlendirilmesinde ve kurumsal sürdürülebilirliğin sağlanmasında büyük rol oynuyor.

Bu kapsamda DENİB AKADEMİ programında yer verilmesinde fayda görülen eğitimde, hedeflerin belirlenmesi ve belirlenen hedefleri anlamlı hale getiren değerlerin ortaya çıkarılması, kurumsal hedeflerle kişisel hedefler arasında uyumun yakalanması, bilgi, uygulama, özgüven, motivasyon ve vizyon olmak üzere beş performans engelinin aşılması, bu değerleri yansıtacak anlayışın ve tutumun müşteriler tarafından görülmesinin sağlanması, organizasyon içinde “Birlik Duygusunu” ortaya çıkaracak anlayış ve yaklaşımın formülü, takım olma yolunda “Geri Bildirim Vermenin” incelikleri, bilginin, tecrübenin, yeteneğin ve çevrenin kazanç üreten bir değere dönüştürülmesi hakkında konulara değinildi.

DENİB AKADEMİ faaliyetleri kapsamında, bir sonraki eğitim 8 Haziran 2023 Perşembe günü Denizli İhracatçılar Birliği hizmet binasında “Sevkiyat ve Yükleme Kontrolleri Kalite Standartları - UKCA Belgelendirme” konusunda gerçekleşecek.

Diğer eğitim faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlgili Fotoğraflar