"İhracat Yapan Şirketler İçin Kur Riski Yönetimi" DENİB Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi.

Türkiye İhracatçılar Meclisi koordinasyonu, Denizli İhracatçılar Birliği ile Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği organizatörlüğünde; "İhracat Yapan Şirketler İçin Kur Riski Yönetimi” konulu panel, 12 Aralık 2019 Perşembe günü DENİB Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

Panelin açılış konuşmasını Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği Eğitim Müdürü Dr. Gökhan Büyükşengür  yaptı. Borsa İstanbul A.Ş. Türev Piyasalar ve Ürün Geliştirme Yöneticisi Kerem Aksoy moderatörlüğünde gerçekleştirilen ve Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Coşan Yeğenoğlu ile Global Menkul Değerler A.Ş. VİOP Birim Müdürü Engin Küçük, KPMG Türkiye Denetim ve Güvence Hizmetleri Kıdemli Müdürü Muharrem Karataş, Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş Yatırım Danışmanlığı Müdürü Üzeyir Doğan'ın konuk olarak katıldığı panelde,  Türkiye ekonomisindeki güncel gelişmeler ve kur riskinden korunmanın mali tablolarda gösterimi konuları değerlendirildi.

Denizlili sanayicilerin ve ihracatçıların yoğun ilgi gösterdiği Türkiye'nin farklı illerinde düzenlenen ve yedincisi Denizli'de gerçekleştirilen panel, soru-cevap bölümüyle sonlandırıldı.

 

 

İlgili Fotoğraflar