İngiltere'de Yatırım Süreci ve İhracatçılar için Türkiye Ticaret Merkezi Destekleri Semineri

Sayın Üyemiz,

İngiltere Dış Ticaret Bakanlığı (DIT), İngiliz Ticaret Odası ve TİM A.Ş. işbirliği ile 6 Eylül 2019 Cuma günü saat 10.30'da DENİB Konferans Salonu'nda “İngiltere'de Yatırım Süreci ve İhracatçılar için Türkiye Ticaret Merkezi Destekleri” konulu bir seminer gerçekleştirilecektir.

Söz konusu seminer; İngiltere pazarına genel bakış, İngiltere'ye yatırım sürecinde karşımıza çıkacak aşamalar, şirket kurma prosedürleri, İngiltere'nin yatırım ortamı, vergilendirme ve teşvikler, vize tipleri ve Brexit'in olası etkileri ile Türkiye Ticaret Merkezleri (TTM) Destekleri, TTM kurulma süreci ve İngiltere pazarında faaliyette olan TTM'lerimiz hakkında bilgilendirme konularını içerecektir.

Seminere katılım ücretsiz olup; programa katılmak isteyen üyelerimizin, en geç 3 Eylül 2019 tarihine kadar online kayıt yapmaları beklenmektedir.

Bilgileriniz ve katılımlarınız önemle rica olunur.

 

                                                                           Saygılarımla,

 

                                                                        Şadiye BAYKENT

                                                                        Genel Sekreter V.                                                                     

 

6 EYLÜL 2019 CUMA PROGRAM:

10.30   TİM A.Ş. CEO'su Bahadır Öztanyel'den hoşgeldiniz notu

10.40   TİM A.Ş CEO'su Bahadır Öztanyel'den, Türkiye Ticaret Merkezleri (TTM) projesi, bu projede verilen destekler ve İngiltere'de gerçekleşen projeler hakkında bilgilendirme.

11.00   İngiltere Dış Ticaret Bakanlığı Yatırım Danışmanı Mehmet Başaran'dan İngiltere'ye yatırım sürecindeki aşamalar, vergilendirme ve teşvik sistemi, vize tipleri.

11.50   İngiltere Ticaret Odası CEO'su Emrah Öz'den Türkiye ve İngiltere ticari ilişkileri ve Brexit'in olası etkileri.

 

KAYIT OL