Denizli İhracatçılar Birliği, Uşaklı Üyelerine İhracat Ödüllerini Verdi...

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB), Denizli ile birlikte Uşak'ta faaliyet gösteren ihracatçı firmalara da hizmet veriyor.

Ege'nin önemli sanayi kentlerinden biri olan ve özellikle ev tekstilinde önemli düzeyde üretim ve ihracat yapan Uşak, 2011 yılında TİM verilerine göre 155 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirmiş bir kent.

Denizli İhracatçılar Birliği, 13 Haziran 2012‘de üyelerini Uşak'ta ziyaret etti ve Denizli İhracatçılar Birliği üzerinden en fazla ihracat gerçekleştiren Uşak firmalarına ödüllerini takdim etti. Firmalara, ödülleri DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT ve Uşak Valisi Özdemir ÇAKACAK tarafından verildi.

DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT yaptığı konuşmada, Uşak'taki sanayi ve ihracatın önemine değinirken, benzer sektörlerin öne çıktığı kentler olan Denizli ve Uşak'ın birlikteliğinden çok güzel sonuçların doğabileceğinin altını çizdi.

Uşak Valisi Özdemir ÇAKACAK konuşmasında, DENİB Yönetiminin Uşak'a ziyaretinin memnuniyet verici olduğunu dile getirirken, DENİB tarafından düzenlenen eğitim, panel ve seminer gibi faaliyetlerin Uşaklı firmalar için de yararlı olabileceğini ifade etti.

Uşak Valisi Sayın ÇAKACAK ile birlikte, Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa GÜNDÜZ, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa KUVVET, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Sayın Osman Zeki İŞMAN, Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali YILDIRIM'ın da katıldığı programda ödül alan DENİB üyesi Uşak'lı firmalar ise şunlar;

- Ağaoğlu Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

- FM Moda Tekstil İnş. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

- Hacı Halil Çoban

- Optimum İthalat İhracat Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti.

- Pozitif Tekstil Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.

- Sahra Kıl Çadır Teks. San. Tic. Ltd. Şti.

- Sarar Battaniye Teks. San. ve Tic. A.Ş.

- Sesli Teks. San. ve Tic. A.Ş.

- USAŞ - FİBER Geri Kazanım San. ve Tic. A.Ş.

İlgili Fotoğraflar