Denizli Ev Tekstili Kuveyt ve Dubai' de...

Kuveyt ve Dubai'de alıcılar ile Denizli ev tekstili firmalarını buluşturan program 10-15 Şubat 2018 tarihleri arasında Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) öncülüğünde gerçekleştirildi. Ekonomi Bakanlığı desteği ile yürütülmekte olan "Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) Projesi” kapsamında toplam dokuz küme katılımcımız her iki şehirde yaklaşık 60 sektör temsilcisi ile görüşme fırsatı buldu. Türk havlusunun uluslararası arenadaki yeri günden güne artan kalite ve tasarım vurgusu ile rakiplerinden öne çıkmaya devam ediyor.

Türk Havlusu Bu Kez Körfez Bölgesi'nde

Dubai programı esnasında firmalarımızı ziyaret eden Dubai Ticaret Müşavirimiz Sayın Hasan ÖNAL programın Türk Havlusu imajına ve firmalarımızın ihracat rakamlarına olumlu katkı sağlayacağını dile getirdi. Sayın ÖNAL ikili görüşmeler öncesi katılımcılarımıza Dubai ve Birleşik Arap Emirlikleri ticari yapısı ve ihracatta dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgi verdi. DENİB Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ahmet ZORA ve Denetim Kurulu Üyesi Murat TOSUNOĞLU ile Denizli ev tekstili sektörü ve hedefleri hakkında görüşen Sayın ÖNAL bölgeye yapılacak ihracatın sürekli ziyaretler ve alım heyetleri ile desteklenmesinin önemine değindi.

Her iki şehirde olumlu görüşmeler gerçekleştirilen firmalarımız programın diğer hedef ülkelerde gerçekleştirilmesinin başarılı sonuçlara zemin hazırlayacağını ifade etti.

İlgili Fotoğraflar