DENİB Ev Tekstili URGE Takımı DUBAİ Seferinde...

T.C. Ekonomi Bakanlığı destekleri ve Denizli İhracatçılar Birliği koordinatörlüğünde yürütülmekte olan "Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) Projesi" kapsamında Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai kentinde 23 - 26 Mayıs 2016 tarihlerinde 26.ncısı gerçekleştirilmekte olan INDEX Uluslararası Tasarım Fuarı'na, DENİB Ev tekstili Yurtdışı Pazarlama Takımı olarak katılıyor.

Kapsamı açısından dünyanın en prestijli fuarları arasında yer alan Dubai INDEX Fuarına bu yıl da 1000'in üzerinde katılımcı birbirinden farklı tasarım ve konseptle yerini alıyor. URGE Projesi kapsamında Birliğimiz üyesi 9 firma ile katılım sağlanan fuarda, Altınbaşak Tekstil, Emir Tekstil, Kayalar Tekstil, Asena Tekstil, Makroteks Tekstil, Egem Tekstil, Özer Tekstil, Gelin Tekstil ve Sümaş Tekstil Dubai pazarındaki alıcılarla buluşuyor.

Türk ev tekstili ürünlerinin kalitesi ve özgünlüğünü göstermek adına katılımın önemli olduğu fuarın açılış gününde, DENİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. İbrahim UZUNOĞLU fuar organizatörünün davetiyle Türk havlusu başta olmak üzere ev tekstili ürünlerinin ve bu ürünlerin hem Birleşik Arap Emirlikleri hem de dünya pazarında girişimler ve beklentiler hakkında bir söyleşi gerçekleştirmiştir.

26 Mayıs 2016 Perşembe günü sona erecek olan yaklaşık 33.000 m2 alanda ürünler sergilenen fuarın 25. yılında heyetimiz, 30.000'e yakın ziyaretçiye Türkiye menşeili ürünlerini sunmaya devam edeceklerdir.

 

 


İlgili Fotoğraflar