DENİB'İN YENİ PROJESİ "DENİB AKADEMİ”

Denizli İhracatçılar Birliği'nin uzun süredir yoğun bir şekilde üzerinde çalıştığı "DENİB AKADEMİ” çalışmalarına başlıyor. Üyelerine verdiği hizmetlere bir yenisini daha ekleyen DENİB, Akademi ile birlikte ihtiyaç duyulan eğitim çalışmalarını daha profesyonel bir yaklaşım ile hayata geçirecek. Müfredatı ve yıllık programı titizlikle hazırlanan Akademinin lansman toplantısı 26 Ocak Pazartesi günü Denizli İhracatçılar Birliğinde saat 11:30'da gerçekleştirilecek ve işbirliği kurulan kuruluşlar ile imzalanacak protokolün ardından DENİB Akademi resmen faaliyetlerine başlamış olacak. Denizli İhracatçılar Birliği'nin protokol imzalayacağı kurumlar ise Denizli Milli Eğitim Müdürlüğü ve Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü.

Lansman toplantısı ve imza töreninde, Denizli İhracatçılar Birliğinde ihracatçı firmalarda çalışan tasarımcılarla bir söyleşi gerçekleştirecek olan Simay BÜLBÜL de bulunacak.

DENİB Akademi ile birlikte, dış ticaret, lojistik, inovasyon, tasarım, insan kaynakları, devlet yardımları, proje yönetimi, güncel mevzuat değişiklikleri, kurumsallaşma, tedarik, tasarım ve diğer alanlarda önemli eğitim programları düzenlenecek.