İhracat Rakamları (Bin USD)
English

DENİB Gündem

 
Denizli Vergi Dairesi Yetkililerinden DENİB Yönetimine Ziyaret
Denizli Vergi Dairesi Başkan Vekili Hasan Öztaş, Denizli Gelir İdaresi Başkanlığı Grup Müdürü Vekilleri Yusuf Malkoç ile Recep Ömeroğlu ve Denizli İhtisas Vergi Dairesi Müdürü Özgür Başkurt'dan oluşan heyet, 16 Temmuz 2018 tarihinde DENİB yönetimini ziyaret ederek 7143 sayılı Kanun hakkında bilgilendirme toplantısında biraraya geldi.
Yazının devamı »
 
Uluslararası Ticaret ve Sözleşmeler Hukuku Bilgilendirme Semineri Gerçekleştirildi.
Uluslararası Ticaret ve Sözleşmeler Hukuku konulu seminer, 12 Temmuz 2018 Perşembe günü Denizli İhracatçılar Birliği'nde gerçekleştirildi.
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ Etkin Planlama ve Zaman Yönetimi Eğitimi...
Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 10 Temmuz 2018 Salı günü “Etkin Planlama ve Zaman Yönetimi Eğitimi”ni gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
İhracat Rakamları
Haziran 2018 İhracat Rakamları
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ Arge Projeleri Planlama ve Yönetimi Eğitimi...
Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 26-27 Haziran 2018 Salı Çarşamba günleri “Arge Projeleri Planlama ve Yönetimi Eğitimi”ni gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
DENİB, PAÜ - Kyoto Teknoloji Enstitüsü İşbirliğiyle TÜBİTAK Destekli “Havlu Kalitesinin Tanımı ve Ölçümü” Projesine Ev Sahipliği Yaptı...
Pamukkale Üniversitesi ve Kyoto Teknoloji Enstitüsü'nün birlikte hazırladığı “Havlu Kalitesinin Tanımı ve Ölçümü” adlı TÜBİTAK destekli projeye, Birliğimiz “Turkish Towels” markasının güçlendirilmesi faaliyetleri kapsamında destek vermektedir.
Yazının devamı »
 
TÜRK EXİMBANK GARANTİSİYLE İHRACATÇILARA 200 MİLYON DOLAR İŞLETME SERMAYESİ DESTEĞİ
Birliğimiz evsahipliğinde, 20 Haziran 2018 tarihinde Türk Eximbank ve TEB A.Ş arasında, Eximbank garantisi ile ihracatçılara finansman desteği için 200 milyon dolarlık protokol imzalandı.
Yazının devamı »
 
Denizli'den 28 Firma İlk 1000 İhracatçı Arasında Yer Aldı...
Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından 16 yıldır yapılan ve 26 sektörün tamamını kapsayan “İlk 1000 İhracatçı Firma-2017” araştırmasının sonuçları açıklandı. Araştırmaya göre, 28 Denizli firması listede yer aldı.
Yazının devamı »
 
Bilgisayar Destekli Model Hazırlama Sistemleri Konulu Seminer Gerçekleştirildi.
Bilgisayar Destekli Model Hazırlama Sistemleri konulu seminer, 12 Haziran 2018 Salı günü Birliğimiz ve Proteknik Otomasyon Sis. San. Tic. Ltd. Şti. işbirliğiyle gerçekleştirildi.
Yazının devamı »
 
2018 Mayıs Ayı İhracat Rakamları Basın Açıklaması
Mayıs ayı ihracat rakamlarını Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci ve TİM Başkanımız Mehmet Büyükekşi'nin katılımlarıyla ilimizin önemli ihracat ve üretim merkezlerinden biri olan Menderes Tekstil'de açıkladık. Öncelikle; Sayın Bakanımıza, Sayın TİM Başkanımıza ve ev sahipliklerinden dolayı Menderes Tekstil ailesine teşekkürlerimi arz ediyorum.
Yazının devamı »
 
İnovalig
Yazının devamı »
 
Enerji Verimli Sanayi Projesi
Yazının devamı »