İhracat Rakamları (Bin USD)
English

DENİB Gündem

 
Türk Havlusu her yerde! “Turkish Towels” is everywhere!
Avrupa basketbolunun en üst düzey organizasyonu Turkish Airlines Euroleague'de en iyi dört takımın sahne aldığı Final Four heyecanı 18 ve 20 Mayıs 2018 tarihlerinde Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da bulunan Stark Arena'da gerçekleştirildi.
Yazının devamı »
 
Şampiyonlar Türk Havlusundan Vazgeçmiyor!
Avrupa basketbolunun en büyük organizasyonu olan Turkish Airlines Euroleague'de, kupa bu hafta sonu sahibini buluyor.
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ Online Pazarlama Stratejileri Eğitimi...
Eğitimde katılımcılara Sarpaş Danışmanlık'tan Berke Sarpaş tarafından sosyal medya araçları, dijital itibar, dijital itibar nasıl artırılır, upselling, antropomorfik, marka, etkin marka yönetiminin 5 kuralı, reklamın görsel kuralları, markalarla iletişim, marka elçisi, sosyal medya iletişimi, viral pazarlama, viral pazarlama örnekleri ve sosyal medyada büyümeye yönelik hacking araçları hakkında katılımcılara bilgi verildi.
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ Nasıl İhracat Yapabilirim Eğitimi...
DENİB Akademi, 10 Mayıs 2018 Perşembe günü Denizli İhracatçılar Birliği ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonu'nda Nasıl İhracat Yapabilirim Eğitimi'ni gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
DENİB' den İki Alım Heyeti Daha...
Ekonomi Bakanlığı'nın destekleri ile Denizli İhracatçılar Birliği'nin koordinatörlüğünde yürütülmekte olan Denizli Ev Tekstili Yurt Dışı Pazarlama Takımı I-II Ur-Ge Projeleri faaliyetlerine yoğun bir şekilde devam ediyor.
Yazının devamı »
 
DENİB' den Ankara Ziyareti...
Denizli İhracatçılar Birliği, DENİB AİLESİ üyelerinden oluşan heyet, 08 Mayıs 2018 Salı günü Hüseyin Memişoğlu Başkanlığında Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı İbrahim Şenel, Ekonomi Bakanı Başdanışmanı ve 23. 24. 25. Dönem Denizli Milletvekili Mehmet Yüksel ile İhracat Genel Müdürü Ö. Volkan Ağar'ı makamlarında ziyaret etti.
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ Profesyonel Ekip Yönetimi Eğitimi...
Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 7 Mayıs 2018 Pazartesi günü “Profesyonel Ekip Yönetimi Eğitimi”ni gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
Turkish Towels' ın Bu Seferki Durağı Çin...
Türk havlusu kalitesi ve özgünlüğü ile uluslararası profesyonel alıcıların ilgisini çekmeye, dünyanın dört bir yanında tanınmaya devam ediyor. Türk havlusu rüzgarı bir kez de Çin'de esti.
Yazının devamı »
 
İhracat Rakamları
Nisan 2018 İhracat Rakamları
Yazının devamı »
 
Amerikan-Türk Konseyi' nden DENİB' e Ziyaret
Türkiye ve ABD arasındaki ticari ilişkileri geliştirmek için kurulan Amerikan - Türk Konseyi (ATC) Başkanı Howard Beasey, 27.04.2018 Cuma günü Denizli İhracatçılar Birliği'ne bir ziyaret düzenledi.
Yazının devamı »
 
İnovalig
Yazının devamı »
 
Enerji Verimli Sanayi Projesi
Yazının devamı »