İhracat Rakamları (Bin USD)
English

DENİB Gündem

 
Türkiye Tasarım Haftası - Design Week Turkey 2018 Etkinliği Sona Erdi...
Türkiye Tasarım Haftası üçüncü yılında oldukça kapsamlı bir program ile T.C. Ticaret Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından 16-18 Kasım 2018 tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlendi.
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ Maliyet Düşürme Teknikleri Eğitimi
DENİB AKADEMİ, 13-14 Kasım 2018 tarihlerinde DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda Maliyet Düşürme Teknikleri eğitimini gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
Denizli Ev Tekstili Firmaları Çin' deydi...
31 Ekim - 4 Kasım 2018 tarihleri arasında düzenlenen ve 100.000 m2 brüt fuar alanında 4.500'den fazla standın olduğu, 10'dan fazla ülke ve bölgeye hitap eden, 1957' den bu yana düzenlenen ve yılda iki kez açılan Kanton Fuarının 124.'süne Denizli'den ev tekstili alanında faaliyet gösteren toplam 20 firma katıldı.
Yazının devamı »
 
Türk Eximbank Genel Müdürü Sn. Adnan Yıldırım, DENİB' e Bir Ziyaret Gerçekleştirdi.
3 Kasım 2018 Cumartesi günü, Türk Eximbank Genel Müdürü Sn. Adnan Yıldırım, DENİB'e bir ziyaret gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
2018 Ekim Ayı İhracat Rakamları Basın Açıklaması
Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından, ekim ayı ihracat rakamları açıklandı. İhracatımızın, 2018 yılı için belirlenen “İhracatta Rekorlar Yılı” başlığına uyumlu bir şekilde ilerlediğine ve çeşitli rekorlarımızın devam ettiğine şahit oluyoruz.
Yazının devamı »
 
İhracat Rakamları
Ekim 2018 İhracat Rakamları
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ Stratejik Büyüme ve Kurumsal Gelişim Eğitimi...
DENİB Akademi tarafından 23 Ekim 2018 Salı günü Denizli İhracatçılar Birliği ve TİM-TEB Girişim Evi işbirliği ile “Stratejik Büyüme ve Kurumsal Gelişim Eğitimi” düzenlendi.
Yazının devamı »
 
DTO' dan DENİB' e Ziyaret...
DTO- Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan ve DTO Meclis Başkanı Salih Sarıkaya ile beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, 17 Ekim 2018 tarihinde DENİB Başkanımız Hüseyin Memişoğlu ve Yönetim Kurulumuzu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sundular...
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ “Aynanda Sen” İle Geleceği Rotalamak Eğitimi
DENİB Akademi, 25 Eylül 2018 Salı günü DENİB Raşit Güntaş Konferans Salonu'nda "Aynanda Sen” ile Geleceği Rotalamak adlı eğitimi düzenledi.
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ İhracatta Müşteri Bulma Yöntemleri Eğitimi
DENİB Akademi, 11 Eylül 2018 Salı günü Denizli İhracatçılar Birliği ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonu'nda İhracatta Müşteri Bulma Yöntemleri Eğitimi'ni gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
İnovalig
Yazının devamı »
 
Enerji Verimli Sanayi Projesi
Yazının devamı »