Texworld İstanbul Fuarı'nın 3.sü Gerçekleştirildi...

Messe Frankfurt tarafından organize edilen, Hazır giyim kumaşları ve aksesuarlarının buluşma noktası olan Texworld İstanbul Fuarı' nın üçüncüsü 3-5 Kasım 2015 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı' nda gerçekleştirildi.

Texworld Istanbul, Messe Frankfurt'un dünya çapındaki hazır giyim kumaşları marka etkinliklerinin parçası olan ve tüm ürün gruplarında yer aldı. Katılımcılar; pamuklu, denim, brode ve dantel, örme kumaş, gömleklik, yün ve yünlü karışımlı kumaşlar, fonksiyonel kumaşlar, keten ve kenevir dokuma, baskı, ipek, ipek görünümlü kumaşlar, iplik ve elyaf, aksesuar, organik kumaşlar, şal ve eşarp, konfeksiyon ve hazır giyim ürünlerini sergileme fırsatı yakaladılar.

Yerli ve yabancı 100'ün üzerinde katılımcıyla gerçekleştirilen fuarda Denizli İhracatçılar Birliği de info stant ile yer aldı. Ziyaretçilere Denizli Tekstil Sektörü ve URGE projeleri hakkında bilgilendirmeler yapıldı, broşürler dağıtıldı.

Etkinlik boyunca moda, tekstil ve kumaş ile ilgili birçok konferans düzenlendi ve 12-15 Ocak 2016 tarihlerinde Frankfurt'ta yapılacak olan Heimtextil Fuarı ile ilgili basın toplantısı düzenlendi.


İlgili Fotoğraflar