DENİB İkinci Defa Kanton Fuarındaydı...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı desteği ile yürütülmekte olan "Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) Projesi” kapsamında, Çin' in Guangzhou kentinde 1957'den beri yılda iki kez yapılan ve 1-5 Mayıs 2016 tarihleri arasında 119.su düzenlenen Kanton Fuarı'na katılım başarıyla tamamlandı.

Fuarda; Denizli İhracatçılar Birliği öncülüğüyle Asil Nakış, Dereköylü Tekstil, Erteks, Evteks, Kaynak Havlu, Menekşe Tekstil, MS International, Neşe Tekstil, Oğuzlar Tekstil, Pamir Tekstil, Vateks ve Zorel Tekstil'in yer aldığı 12 firma, 24 kişilik heyet verimli iş görüşmeleri gerçekleştirdi. Türk havlusunun kalitesi ve özgünlüğü ilgileri üzerine çekerken, firmalarımız sektör temsilcileri ile görüşme fırsatı buldu. DENİB Tanıtım Alanı'na yoğun ilgi gösteren ziyaretçilere küme tanıtım kataloğu ve hediye el havlusunu içeren çantalar hediye edildi.

Çin Fuar İdaresi ile düzenlenen toplantı Guangzhou Başkonsolosumuz Sayın Batu KESMEN ve Denizli İhracatçılar Birliği'ni temsilen Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Ahmet ZORA ve Sayın Arif ŞENSÖZ katılımı ile gerçekleştirilmiştir. Toplantı esnasında Türk havlusunu tanıtan sunumlar yapılarak fuar idaresi ile önümüzdeki dönem yapılacak işbirlikleri gündeme alınmıştır.

Etkinlik çerçevesinde Denizli standları Guangzhou Başkonsolosumuz Sayın Batu KESMEN tarafından ziyaret edilmiş ve katılımlarından dolayı firmalara teşekkür belgesi takdim edilmiştir.

 

 


İlgili Fotoğraflar