DENİB Eğitimlerine Ara Vermeden Devam Ediyor...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından yürütülmekte olan eğitim faaliyetleri çerçevesinde, "Faktoring ile Alacakların Garantisi, Finansmanı ve Tahsilatı" konulu eğitim programı 09 Aralık 2014 tarihinde Birliğimizin Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

Eğitimde açılış konuşmalarını gerçekleştiren Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, "Bundan önceki eğitimlerimizde de bahsettiğim üzere, DENİB eğitim çalışmalarıyla her zaman gündeme gelecek, bugün de aynı konuya değinmek istiyorum; DENİB üyelerini çatısı altında toplayan bir eğitim kurumu gibi ihracatçıları bilgilendirmeye yönelik bu ve benzeri eğitim seminerleriyle karşınızda olacak. Geçtiğimiz Hafta TİM olarak gerçekleştirdiğimiz Türkiye İnovasyon Haftası organizasyonunun stratejik ortaklarından birisi Türk Ekonomi Bankası idi. Birazdan başlayacak Eğitim programımızın eğitmeni de yine TEB Faktoring Genel Müdürü Sayın Çağatay BAYDAR. TEB'in çalışmalarımızda her zaman yanımızda olmasından dolayı mutlu olduğumu ve teşekkürlerimi ilettiğimi belirtmek isterim." dedi.

TEB Faktoring Genel Müdürü Sayın Çağatay BAYDAR ise eğitimden önceki konuşmasında, Denizli İhracatçılar Birliği ile böyle bir eğitimde bir araya geldiklerinden dolayı mutluluğunu dile getirdi. BAYDAR, eğitimin hemen ardından soru-cevap bölümünde ise firma yetkililerinin sorularını cevapladı.

İlgili Fotoğraflar