DENİB AKADEMİ İhracatta Finansal Okuryazarlık - İhracatta Ödeme Yöntemleri Eğitimi...

DENİB Akademi, 17 Temmuz 2018 Salı günü DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda İhracatta Finansal Okuryazarlık - İhracatta Ödeme Yöntemleri eğitimini gerçekleştirdi.

İhracat Eksperi firmasından Ümit Osman Yılmaz'ın verdiği eğitimde; ihracat, bankasız ihracat imkânı, döviz alım-satım belgesi, ihracatta banka seçimi, banka masrafları, döviz kredisi, ihracat taahhüdü kapatma, muvafakatname, ihracatta ödeme yöntemleri gibi konularda katılımcılar bilgilendirildi.

Gerçekleştirilen eğitim programına; firmaların ihracat, pazarlama, ithalat, lojistik, muhasebe ve kambiyo departmanlarında görev yapan yöneticiler katılım sağladı.

DENİB AKADEMİ eğitim programlarına, 26 Temmuz 2018 tarihinde "İhracatta Finansal Okuryazarlık - İhracatta Ödeme Yöntemleri Eğitimi”nin ikinci grup eğitimi, 7-8 Ağustos 2018 tarihlerinde "Dış Pazarlarda Müşteri Bulma Teknikleri Eğitimi” ve 9 Ağustos 2018 tarihinde Uşak'ta Denizli İhracatçılar Birliği ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle yürütülmekte olan "Harekete Geç! Marka Olmanın Dayanılmaz Hafifliği” söyleyişi programı ile devam edecektir.

 

 


İlgili Fotoğraflar