DENİB Akademi "Denizli İnovasyon Stratejisini Oluşturuyor" Eğitim Programı Tamamlandı.

Denizli İhracatçılar Birliği eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 10-11 ve 17-18-19 Mart 2016 tarihlerinde "Denizli İnovasyon Stratejisini Oluşturuyor Projesi” kapsamındaki eğitim programları gerçekleştirdi.

T.C. Güney Ege Kalkınma Ajansı'nın 2015 Yılı Teknik Destek kapsamında desteklenen proje etkinliğinde toplamda 20 firmanın katıldığı 5 gün süren eğitimde İnovasyon ve Kurumiçi Girişimcilik konuları etraflıca ele alınırken aynı zamanda metodolojiler katılımcılar tarafından uygulamalı yapıldı. Eğitim süresince, Fikir Bulma, Yalın İş Modeli, Minimum Geçerli Ürün, Müşteri doğrulama teknikleri kullanıldı. Son gün ise yatırımcı sunumları yapılarak en başarılı proje seçildi.

Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen 5 günlük eğitim Kovan- Ortak İnovasyon Platformu'ndan Mehmet Emre ÖZBEK ve Yavuz ÇİNGİTAŞ tarafından verilirken, eğitimin son günündeki programa DENİB Başkan Vekili İbrahim UZUNOĞLU ve DENİB Yönetim Kurulu Üyesi İsa DAL' da katıldılar. Programın sonunda, katılımcılara sertifikaları takdim edildi.

DENİB Akademi eğitimleri, 22 Mart 2016 Salı günü "Sanayi 4.0” ve "21. Yüzyılda Kariyer Söyleşi Programı” ile devam edecek.

 

 

 

 


İlgili Fotoğraflar