Akut Derneği' nden DENİB' e Ziyaret

TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT ile AKUT Denizli Ekibinin tanışma toplantısı 9 Şubat 2016 Salı günü saat 16.45' te DENİB Binasındaki Sayın Süleyman KOCASERT' in makamında gerçekleşti.
 
Ekibin Mali İşler sorumlusu Nilüfer URAM tarafından organize edilen görüşme çok sıcak bir ortamda geçti. Sayın KOCASERT'in motorsiklet, paraşüt, dalış, doğa sporları, binicilik ile uğraşması, doğaya olan tutkusu AKUT ekibiyle çok hızlı bir kaynaşmanın oluşmasını sağladı. Sayın KOCASERT ile görüşmeye katılan AKUT Denizli Ekip Lider Yardımcısı Zafer Sırrı YÜKSEL, Operasyon Sorumlusu Alper PATIR, Mali İşler Sorumlusu Nilüfer URAM, Lojistik Sorumlusu Serdar DİNÇ ve İnsan Kaynakları Sorumlusu Hakan Salih URAL Denizli AKUT'un arama ve kurtarma konusunda yaptıklarını, sosyal sorumluluk projelerindeki katkılarını paylaştılar ve bundan sonraki hedefleri konusunda bilgi verdiler.
 
Sayın KOCASERT AKUT Denizli ekibinin verdiği bilgilerle ekibin Denizli'ye hizmet için acil ihtiyaçlarının (araç, ekipman vb.) karşılanması için kaynaklar yaratılması konusunda kendi fikirlerini paylaşarak bu konularda destek sözü verdi. Ayrıca AKUT'un kuruluşunun 20. yılı münasebetiyle yapılacak gecede organizasyon konusunda destek olacağını belirterek Denizli'nin plaka kodununda 20 olmasının ilginç bir rastlantı olduğunun altını çizdi.
 
Sayın Süleyman KOCASERT deprem ve afet bilinçlendirme konularının önemine vurgu yaparak AKUT Ekibinden bu konularda DENİB personeline seminer verilmesini ve bunun karşılığında bağış yapılacağının sözünü verdi.
 
 


İlgili Fotoğraflar