İhracat Rakamları (Bin USD)
English
 

Denizli ve Uşak İlinde "Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri" Yapıldı...

İhracat Rakamları

DENİB AKADEMİ Dış Ticaretin Püf Noktaları Eğitimi

"Anadolu Buluşmaları" DENİB Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi.

Türkiye Tasarım Haftası - Design Week Turkey 2018 Etkinliği Sona Erdi...

DENİB AKADEMİ Maliyet Düşürme Teknikleri Eğitimi

Denizli Ev Tekstili Firmaları Çin' deydi...

Türk Eximbank Genel Müdürü Sn. Adnan Yıldırım, DENİB' e Bir Ziyaret Gerçekleştirdi.

2018 Ekim Ayı İhracat Rakamları Basın Açıklaması

DENİB AKADEMİ Stratejik Büyüme ve Kurumsal Gelişim Eğitimi...

 Bu bölümdeki içeriği görebilmek için bilgisayarınıza Adobe Flash Player yükleyiniz.
»DENİB MOBİL
iOS
Android
HAVA DURUMU » tüm şehirler
°C Denizli, Türkiye
HABERLER
DUYURULAR
EĞİTİM ETKİNLİKLERİ

DTO' dan DENİB' e Ziyaret...

DTO- Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan ve DTO Meclis Başkanı Salih Sarıkaya ile beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, 17 Ekim 2018 tarihinde DENİB Başkanımız Hüseyin Memişoğlu ve Yönetim Kurulumuzu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sundular...

DENİB AKADEMİ “Aynanda Sen” İle Geleceği Rotalamak Eğitimi

DENİB Akademi, 25 Eylül 2018 Salı günü DENİB Raşit Güntaş Konferans Salonu'nda "Aynanda Sen” ile Geleceği Rotalamak adlı eğitimi düzenledi.

DENİB AKADEMİ İhracatta Müşteri Bulma Yöntemleri Eğitimi

DENİB Akademi, 11 Eylül 2018 Salı günü Denizli İhracatçılar Birliği ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonu'nda İhracatta Müşteri Bulma Yöntemleri Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ Dijital Liderlik Eğitimi

DENİB Akademi, 04 Eylül 2018 Salı günü DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda Dijital Liderlik eğitimini gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ İhracatta Finansal Okuryazarlık - İhracatta Ödeme Yöntemleri Eğitimi...

DENİB Akademi, 17 Temmuz 2018 Salı günü DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda İhracatta Finansal Okuryazarlık - İhracatta Ödeme Yöntemleri eğitimini gerçekleştirdi.

Denizli Vergi Dairesi Yetkililerinden DENİB Yönetimine Ziyaret

Denizli Vergi Dairesi Başkan Vekili Hasan Öztaş, Denizli Gelir İdaresi Başkanlığı Grup Müdürü Vekilleri Yusuf Malkoç ile Recep Ömeroğlu ve Denizli İhtisas Vergi Dairesi Müdürü Özgür Başkurt'dan oluşan heyet, 16 Temmuz 2018 tarihinde DENİB yönetimini ziyaret ederek 7143 sayılı Kanun hakkında bilgilendirme toplantısında biraraya geldi.

Uluslararası Ticaret ve Sözleşmeler Hukuku Bilgilendirme Semineri Gerçekleştirildi.

Uluslararası Ticaret ve Sözleşmeler Hukuku konulu seminer, 12 Temmuz 2018 Perşembe günü Denizli İhracatçılar Birliği'nde gerçekleştirildi.

DENİB AKADEMİ Etkin Planlama ve Zaman Yönetimi Eğitimi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 10 Temmuz 2018 Salı günü “Etkin Planlama ve Zaman Yönetimi Eğitimi”ni gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ Arge Projeleri Planlama ve Yönetimi Eğitimi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 26-27 Haziran 2018 Salı Çarşamba günleri “Arge Projeleri Planlama ve Yönetimi Eğitimi”ni gerçekleştirdi.

DENİB, PAÜ - Kyoto Teknoloji Enstitüsü İşbirliğiyle TÜBİTAK Destekli “Havlu Kalitesinin Tanımı ve Ölçümü” Projesine Ev Sahipliği Yaptı...

Pamukkale Üniversitesi ve Kyoto Teknoloji Enstitüsü'nün birlikte hazırladığı “Havlu Kalitesinin Tanımı ve Ölçümü” adlı TÜBİTAK destekli projeye, Birliğimiz “Turkish Towels” markasının güçlendirilmesi faaliyetleri kapsamında destek vermektedir.

TÜRK EXİMBANK GARANTİSİYLE İHRACATÇILARA 200 MİLYON DOLAR İŞLETME SERMAYESİ DESTEĞİ

Birliğimiz evsahipliğinde, 20 Haziran 2018 tarihinde Türk Eximbank ve TEB A.Ş arasında, Eximbank garantisi ile ihracatçılara finansman desteği için 200 milyon dolarlık protokol imzalandı.

Denizli'den 28 Firma İlk 1000 İhracatçı Arasında Yer Aldı...

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından 16 yıldır yapılan ve 26 sektörün tamamını kapsayan “İlk 1000 İhracatçı Firma-2017” araştırmasının sonuçları açıklandı. Araştırmaya göre, 28 Denizli firması listede yer aldı.

2018 Mayıs Ayı İhracat Rakamları Basın Açıklaması

Mayıs ayı ihracat rakamlarını Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci ve TİM Başkanımız Mehmet Büyükekşi'nin katılımlarıyla ilimizin önemli ihracat ve üretim merkezlerinden biri olan Menderes Tekstil'de açıkladık. Öncelikle; Sayın Bakanımıza, Sayın TİM Başkanımıza ve ev sahipliklerinden dolayı Menderes Tekstil ailesine teşekkürlerimi arz ediyorum.

Bilgisayar Destekli Model Hazırlama Sistemleri Konulu Seminer Gerçekleştirildi.

Bilgisayar Destekli Model Hazırlama Sistemleri konulu seminer, 12 Haziran 2018 Salı günü Birliğimiz ve Proteknik Otomasyon Sis. San. Tic. Ltd. Şti. işbirliğiyle gerçekleştirildi.

DENİB İftar Yemeği' nde Bir Araya Geldi...

Denizli İhracatçılar Birliği her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeğinde, 29 Mayıs 2018 Salı günü Denizli Marla Restaurant'ta bir araya geldi...

DENİB AKADEMİ Şirketlerde İhracat Verimliliği Geliştirme Uygulamaları Eğitimi...

DENİB AKADEMİ, 29 Mayıs 2018 Salı günü Denizli İhracatçılar Birliği ve TİM-TEB Girişim Evi işbirliği ile Şirketlerde İhracat Verimliliği Geliştirme Uygulamaları Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

Türk Havlusu Her Yerde! “Turkish Towels” Is Everywhere!

Avrupa basketbolunun en üst düzey organizasyonu Turkish Airlines Euroleague'de en iyi dört takımın sahne aldığı Final Four heyecanı 18 ve 20 Mayıs 2018 tarihlerinde Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da bulunan Stark Arena'da gerçekleştirildi.

Şampiyonlar Türk Havlusundan Vazgeçmiyor!

Avrupa basketbolunun en büyük organizasyonu olan Turkish Airlines Euroleague'de, kupa bu hafta sonu sahibini buluyor.

DENİB AKADEMİ Nasıl İhracat Yapabilirim Eğitimi...

DENİB Akademi, 10 Mayıs 2018 Perşembe günü Denizli İhracatçılar Birliği ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonu'nda Nasıl İhracat Yapabilirim Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ Online Pazarlama Stratejileri Eğitimi...

Eğitimde katılımcılara Sarpaş Danışmanlık'tan Berke Sarpaş tarafından sosyal medya araçları, dijital itibar, dijital itibar nasıl artırılır, upselling, antropomorfik, marka, etkin marka yönetiminin 5 kuralı, reklamın görsel kuralları, markalarla iletişim, marka elçisi, sosyal medya iletişimi, viral pazarlama, viral pazarlama örnekleri ve sosyal medyada büyümeye yönelik hacking araçları hakkında katılımcılara bilgi verildi.

DENİB' den İki Alım Heyeti Daha...

Ekonomi Bakanlığı'nın destekleri ile Denizli İhracatçılar Birliği'nin koordinatörlüğünde yürütülmekte olan Denizli Ev Tekstili Yurt Dışı Pazarlama Takımı I-II Ur-Ge Projeleri faaliyetlerine yoğun bir şekilde devam ediyor.

DENİB' den Ankara Ziyareti...

Denizli İhracatçılar Birliği, DENİB AİLESİ üyelerinden oluşan heyet, 08 Mayıs 2018 Salı günü Hüseyin Memişoğlu Başkanlığında Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı İbrahim Şenel, Ekonomi Bakanı Başdanışmanı ve 23. 24. 25. Dönem Denizli Milletvekili Mehmet Yüksel ile İhracat Genel Müdürü Ö. Volkan Ağar'ı makamlarında ziyaret etti.

DENİB AKADEMİ Profesyonel Ekip Yönetimi Eğitimi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 7 Mayıs 2018 Pazartesi günü “Profesyonel Ekip Yönetimi Eğitimi”ni gerçekleştirdi.

Turkish Towels' ın Bu Seferki Durağı Çin...

Türk havlusu kalitesi ve özgünlüğü ile uluslararası profesyonel alıcıların ilgisini çekmeye, dünyanın dört bir yanında tanınmaya devam ediyor. Türk havlusu rüzgarı bir kez de Çin'de esti.

Amerikan-Türk Konseyi' nden DENİB' e Ziyaret

Türkiye ve ABD arasındaki ticari ilişkileri geliştirmek için kurulan Amerikan - Türk Konseyi (ATC) Başkanı Howard Beasey, 27.04.2018 Cuma günü Denizli İhracatçılar Birliği'ne bir ziyaret düzenledi.

24. İstanbul Uluslararası EVTEKS Fuarı Kapılarını Açtı...

Dünyanın en büyük iki ev tekstili fuarlarından biri olan ve bu yıl 24.'sü düzenlenen İstanbul Uluslararası Evteks Fuarı Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin tarafından gerçekleştirilen törenle açıldı. Fuarda bu yıl toplamda yaklaşık 800 stand açılırken bu standların 95'ini Denizlili firmalar oluşturmakta.

İhracatçılarımız Güney Amerika'da. Bu Kez Rota: Arjantin

Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu ve Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonunda düzenlenen Arjantin Ticaret Heyeti, ülkenin başkenti Buenos Aires'te gerçekleştirildi. Heyet kapsamında düzenlenen Türkiye-Arjantin İş Forumu ve ikili iş görüşmelerine Arjantinli iş insanları yoğun ilgi gösterdi.

DENİB' İN YENİ BAŞKANI HÜSEYİN MEMİŞOĞLU OLDU

Denizli İhracatçılar Birliği, seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı'nı 17 Nisan 2018 tarihinde DENİB'de gerçekleştirdi. TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, 8 yıldır taşıdığı bayrağı Hüseyin Memişoğlu'na devretti.
TALEPLER
FUARLAR
HEYETLER

İhracat Bilgi Platformu Ticari Talep Eşleştirme

Ticari Talep Eşleştirme (TTE) hizmeti Türk ihracatçıları ile yabancı ithalatçıların elektronik ortamda bir araya getirilmesini amaçlamaktadır. Ticari Talep Eşleştirme sisteminde hem alım, satım ve işbirliği taleplerinizi girebilir hem de yabancı firmaların taleplerini inceleyebilirsiniz.

INTERTEXTILE SHANGHAI APPAREL FABRICS MİLLİ KATILIMI HK.

22-25 Ekim 2012 tarihleri arasında ÇİN / Shanghai'da düzenlenecek olan "INTERTEXTILESHANGHAI APPAREL FABRICS HAZIR GİYİM KUMAŞLARI VE AKSESUARLARI FUARI” Fuarı milli katılım organizasyonu "Turkish Fashion Fabric” konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince organize edilecektir.

TEXBRİDGE FUARI HK.

8-10 Mart 2012 tarihleri arasında Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği işbirliği ile İstanbul CNR Expo Fuar alanında 2. Texbidge fuarı gerçekleştirilecektir.

MoOD 2012

11-13 Eylül 2012 BELGIUM - BRUSSELS

INTERTEXTİLE SHANGHAİ HOME TEXTİLES 2012 FUARI HK.

Şangay / Çin'de düzenlenen "Intertextile Shanghai Home Textiles 2012” Fuarı'na milli katılım organizasyonunun dördüncüsü 41 firma ile Turkish Home Textile konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince 2011 yılında gerçekleştirilmiş olup, 2012 yılında beşinci kez organize edilmesi planlanmaktadır.

HEİMTEXTİL RUSSİA 2012 FUARI HK.

26 - 28 Eylül 2012 tarihleri arasında Moskova / Rusya Federasyonu'nda düzenlenecek olan "Heimtextil Russia 2012” Fuarı'nın Türkiye Milli Katılım organizasyonunun Uludağ İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Resmi GazeteReach

 

Şubat / 2011
 
19 14:00
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
22 10:00 Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus
24 11:00 Nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna
25 13:30 Vo eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum