İhracat Rakamları (Bin USD)
English
 

Yüksek Verimlilik Modeli ve Verimli Bir İşyeri İçin (5S) Eğitim Programları

DENİB 5. Ev ve Plaj Giyimi Yarışması'nın Nefes Kesen Finali Gerçekleşti...

Denizli' de Hedef Pazar İtalya

Eximbank Kredileri Hakkında Bilgilendirme Semineri Düzenlendi

Yeni Nesil Ticaret ve Dijital Pazarlama Eğitim Programı

2017 Ocak Ayı İhracat Değerlendirme Basın Toplantısı

İhracat Rakamları

DENİB Ailesi Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir' i Ziyaret Etti...

 
Bu bölümdeki içeriği görebilmek için bilgisayarınıza Adobe Flash Player yükleyiniz.
»DENİB MOBİL
iOS
Android
HAVA DURUMU » tüm şehirler
°C Denizli, Türkiye
HABERLER
DUYURULAR
EĞİTİM ETKİNLİKLERİ

Dünya Gümrük Günü Çerçevesinde DENİB' e Ziyaret...

Denizli Gümrük Müdürü Sayın Mehmet ŞENSOY ve beraberindeki heyet, 26 Ocak 2017 Perşembe günü Dünya Gümrük Günü etkinlikleri çerçevesinde Denizli İhracatçılar Birliği'ne bir ziyaret gerçekleştirdiler.

DENİB “ESKİ KÖYE YENİ ADET ARIYOR”...

Denizli'de ilkokul - ortaokul ve lise öğrenimi görmekte olan öğrencilerin, yaratıcılıklarını ön plana çıkarmak, yenilikçi, özgün ancak keşfedilmemiş ve sadece fikir aşamasında kalmış projeleri tespit ederek hayata geçirmek, Denizli ve Türkiye'nin inovasyon yolculuğunda çocukların ve gençlerin katıksız fikirlerinden iş dünyası olarak faydalanmak ve onlara gerekli destekleri sunmak.

DENİB AKADEMİ, Tasarruf ve Tüketim Eğilimleri Eğitimi

DENİB AKADEMİ 2017 yılındaki eğitim faaliyetlerine start verdi. Yılın ilk faaliyeti olan “Tasarruf ve Tüketim Eğilimleri” konulu eğitim programı 19 Ocak 2017 Perşembe günü gerçekleştirildi.

Yeni Torba Kanun Hakkında

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nden alınan, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilen Torba Kanun'un getirdikleri değişiklikleri içeren özet bilgi notu aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Heimtextil' i Geride Bıraktık...

Dünya'nın en büyük ev tekstili fuarı olan Heimtextil Frankfurt Fuarını geride bıraktık. 10-13 Ocak 2017 tarihlerinde gerçekleştirilen Heimtextil/Frankfurt'tan memnun olarak dönüldü.

Heimtextil Frankfurt 2017 Başladı...

Denizli için son derece önemli olan Heimtextil Fuarı 10 Ocak 2017'de Almanya'nın Frankfurt kentinde başladı. Cuma gününe kadar devam edecek fuara Türkiye'den 245 firma katılırken, fuarda DENİB üyeleri tarafından 72 stand açıldı.

DENİB Heimtextil Katılımcılarını Topladı

10-13 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan Heimtextil Fuarı öncesinde geleneksel olarak gerçekleştirilen değerlendirme toplantısı, Heimtextil'e katılacak olan firmaların katılımları ve Denizli İhracatçılar Birliği'nin organizatörlüğünde, 05 Ocak 2017 tarihine Polis Evi'nde düzenlendi.

DENİB Yeni Yıla Ankara Temaslarıyla Başladı…

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, Başkan Yardımcısı Sedat ERİKOĞLU, Yönetim Kurulu üyeleri İsa DAL ve Süreyya ÇALIŞKAN ‘dan oluşan bir heyet, 04 Ocak 2017 tarihinde Ankara'da bir dizi ziyarette bulundu.

Yeni Yıl Mesajı

2016 yılını geride bırakırken birçok zorluğa tanıklık ettiğimizi görüyoruz. Başta hain darbe girişimi olmak üzere, yakın coğrafyalarımızda terör olaylarının eksik olmadığı, küresel ticarette yaşanan baskılardan dolayı, ülke ekonomisinde önemli gelişmelerin yaşandığı bir sene geçirdik…

Bunlar Hainlerin Son Çırpınışları


Bugün sabah saatlerinde Kayseri'de gerçekleştirilen ve hain odakların ülkemizin huzuruna, askerlerimizin ve vatandaşlarımızın canlarına bir kez daha kastettikleri alçakça saldırıyı lanetliyoruz. Şehit ve yaralılarımızın bulunduğu bu menfur saldırının matemi içindeyiz.

"2017 Trendleri Moda ve Lüks Sektöründe Güncel Gelişmeler" Konulu Seminer Gerçekleştirildi.

Birliğimiz tarafından, 15 Aralık 2016 Perşembe günü ""2017 Trendleri Moda ve Lüks Sektöründe Güncel Gelişmeler” konulu seminer gerçekleştirildi.

Denizli ve Uşak “Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” Programı Gerçekleştirildi.

T.C. Ekonomi Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Türkiye İhracatçılar Meclisi koordinatörlüğünde, Denizli Ticaret Odası, Buldan Ticaret Odası ve Denizli İhracatçılar Birliği işbirliğinde “Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri“ 13 Aralık 2016 Salı günü Denizli Ticaret Odası Konferans Salonu'nda, 14 Aralık 2016 Çarşamba günü Uşak Ticaret Odası işbirliğiyle Uşak Ticaret Odası Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

"5. Türkiye İnovasyon Haftası" İstanbul' da Gerçekleşti.

Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde Türkiye İhracatçıları Meclisi'nin (TİM) düzenlediği 5. Türkiye İnovasyon Haftası, Arçelik, Çalık Holding, Sabancı Holding, Turkcell, TEB ve THY sponsorluğunda bu yıl 08-10 Aralık 2016 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Kasım Ayı İhracat Rakamları Basın Açıklaması

Kasım ayı ihracat rakamları Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından Kocaeli'de Hyundai Assan Fabrikası'nda açıklandı. TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT de, basın toplantısında hazır bulundu.

DENİB 5. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması Genel Fitting ve Çekimleri İzmir' de Yapıldı...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından bu yıl 5. si düzenlenen "Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın Genel Fitting çalışması, 26 Kasım 2016 Cumartesi günü İzmir' de gerçekleştirildi.

DENİB Akademi “Kazancın Anahtarı: Fikri Mülkiyet Hakları” Eğitim Programı...

DENİB Akademi, 22 Kasım 2016 Salı günü "Kazancın Anahtarı : Fikri Mülkiyet Hakları” isimli Marka, Patent ve Tasarım konusunda eğitim programı gerçekleştirdi.

İhracat Zirvesi 2016

Türkiye İhracatçılar Meclisi ile Ekonomi Bakanlığı'nın koordinatörlüğünde, birincisi düzenlenen 2016 İhracat Zirvesi 15-16 Kasım 2016 tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştiriliyor.

DENİB Akademi “Yöneticiler İçin Stratejik Planlama, Bütçe, Bütçe Kontrolü ve Revizyonu” Eğitim Programı...

DENİB Akademi, 9 ve 10 Kasım 2016 tarihlerinde Çarşamba ve Perşembe günü Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) ve Denizli Sanayiciler ve İşadamları Derneği (DESİAD) ile ortak işbirliğiyle "Yöneticiler İçin Stratejik Planlama, Bütçe, Bütçe Kontrolü ve Revizyonu” konusunda eğitim programı gerçekleştirdi.

Denizli Platformu' nda İlimizin Öncelikleri Değerlendirildi...

Denizli Sanayici, Tüccar ve İşadamları Platformu'nun, DENİB sözcülüğündeki 3. toplantısı 08.11.2016 Salı günü Denizli Valisi Sayın Dr. Ahmet ALTIPARMAK'ın teşrifleriyle, DESİAD Başkanı Sayın Ahmet YAVUZÇEHRE'nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

DENİB Doğal Taş Pazarlama Kümesi İlk Eğitimini Gerçekleştirdi

Ekonomi Bakanlığı'nın destekleri ve Denizli İhracatçılar Birliği'nin organizatörlüğünde yürütülen “DENİB Doğal Taş Pazarlama Kümesi” Projesi kapsamında Maliyet Analizi ve Maliyeti Düşürme Teknikleri Eğitimi düzenlendi.

Türk Havlusu Bu Kez de Çin' de...

Hızla gelişen ekonomisi, yükselen refah ve gelir seviyesi, marka ve pahalı ürüne artan merakıyla her geçen gün cazibesi biraz daha artan Çin'e, Denizli firmaları adeta çıkarma yaptı.

DENİB 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Çin' de Kutladı...

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğinde kurduğumuz Cumhuriyetimizin 93. yıl dönümü ülkemizde ve yurt dışı temsilciliklerimizde büyük bir coşku ile kutlandı.

İnovasyon Rüzgarı Adana' da Esti...

Türkiye İhracatçılar Meclisi' nin organize ettiği, inovasyon kültürünün yaygınlaştırılması amacıyla düzenlenen "Türkiye İnovasyon Haftası”, 27-28 Ekim 2016 tarihlerinde Adana'da düzenlendi.

DENİB 2015 "İhracatın Yıldızları Ödül Töreni" Gerçekleştirildi.

Her sene olduğu gibi, bu yıl da Denizli İhracatçılar Birliği tarafından "İhracatın Yıldızları Ödül Töreni" organizasyonu 21 Ekim 2016 tarihinde gerçekleştirildi.

DENİB- Denizli Gıda Kümesi' nin Paris Çıkarması...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığının desteği ile yürütülmekte olan URGE projesi kapsamında faaliyetlerini sürdüren Denizli Gıda Kümesi, yurt dışı pazarlama programlarına bir yenisini ekledi.

Fransa'da "Denizli Gıda Kümesi" Rüzgarı

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı'nın destekleriyle yürütülmekte olan UR-GE Projesi kapsamında faaliyetlerini sürdüren “Denizli Gıda Kümesi” , yurt dışı pazarlama programlarına bir yenisini daha ekledi. Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri ve İspanya'nın ardından, Fransa'nın başkenti Paris'te düzenlenen SIAL Paris Fuarı'nda, Denizli'nin tatları dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

DENİB Akademi “Hedeflerle Yönetim” Eğitim Programı...

DENİB Akademi, 13 Ekim 2016 Perşembe günü "Hedeflerle Yönetim" konusunda eğitim programı gerçekleştirdi.

Türk Havlusuna Talep Artıyor

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı desteği ile yürütülmekte olan "Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) Projesi” kapsamında, Danimarka- Kopenhag ve İsveç - Stockholm şehirlerinde düzenlenen ikili görüşme programı 2-6 Ekim 2016 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Danimarka Türk Havlusu' nun Peşinde

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı'nın destekleri ile yürütülmekte olan Denizli Ev Tekstili Yurt Dışı Pazarlama Takımı Projesi (UR-GE) kapsamında, Danimarka'nın Başkenti Kopenhag'da "Turkish Towels” markası altında ikili görüşmeler 9 proje katılımcısı firma ile gerçekleştiriliyor.
TALEPLER
FUARLAR
HEYETLER

İhracat Bilgi Platformu Ticari Talep Eşleştirme

Ticari Talep Eşleştirme (TTE) hizmeti Türk ihracatçıları ile yabancı ithalatçıların elektronik ortamda bir araya getirilmesini amaçlamaktadır. Ticari Talep Eşleştirme sisteminde hem alım, satım ve işbirliği taleplerinizi girebilir hem de yabancı firmaların taleplerini inceleyebilirsiniz.

INTERTEXTILE SHANGHAI APPAREL FABRICS MİLLİ KATILIMI HK.

22-25 Ekim 2012 tarihleri arasında ÇİN / Shanghai'da düzenlenecek olan "INTERTEXTILESHANGHAI APPAREL FABRICS HAZIR GİYİM KUMAŞLARI VE AKSESUARLARI FUARI” Fuarı milli katılım organizasyonu "Turkish Fashion Fabric” konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince organize edilecektir.

TEXBRİDGE FUARI HK.

8-10 Mart 2012 tarihleri arasında Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği işbirliği ile İstanbul CNR Expo Fuar alanında 2. Texbidge fuarı gerçekleştirilecektir.

MoOD 2012

11-13 Eylül 2012 BELGIUM - BRUSSELS

INTERTEXTİLE SHANGHAİ HOME TEXTİLES 2012 FUARI HK.

Şangay / Çin'de düzenlenen "Intertextile Shanghai Home Textiles 2012” Fuarı'na milli katılım organizasyonunun dördüncüsü 41 firma ile Turkish Home Textile konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince 2011 yılında gerçekleştirilmiş olup, 2012 yılında beşinci kez organize edilmesi planlanmaktadır.

HEİMTEXTİL RUSSİA 2012 FUARI HK.

26 - 28 Eylül 2012 tarihleri arasında Moskova / Rusya Federasyonu'nda düzenlenecek olan "Heimtextil Russia 2012” Fuarı'nın Türkiye Milli Katılım organizasyonunun Uludağ İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Resmi GazeteReach

 

Şubat / 2011
 
19 14:00
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
22 10:00 Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus
24 11:00 Nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna
25 13:30 Vo eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum