İhracat Rakamları (Bin USD)
English
 

DENİB AKADEMİ KOSGEB - Türk Eximbank - İŞKUR Destek Programları...

DENİB, 2016 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi.

Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Programları Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi...

UŞAK - Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Programları Bilgilendirme Toplantısı

Ekonomi Bakanlığı' ndan Denizli Çıkarması

Denizli İhracatçısına Büyük Müjde...

DENİB AKADEMİ, Pazarlama Stratejileri ve Rekabet Yönetimi Eğitimi...

İhracat Rakamları

New York Türkiye Ticaret Merkezi Açılıyor…

 
Bu bölümdeki içeriği görebilmek için bilgisayarınıza Adobe Flash Player yükleyiniz.
»DENİB MOBİL
iOS
Android
HAVA DURUMU » tüm şehirler
°C Denizli, Türkiye
HABERLER
DUYURULAR
EĞİTİM ETKİNLİKLERİ

DENİB'te yapılan “Devlet Destekleri Tanıtım Toplantısı” na ilgi yoğundu..

T.C. Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi koordinatörlüğü Denizli İhracatçılar Birliği organizasyonluğunda "Devlet Destekleri Tanıtım Toplantısı” yapıldı.

DENİB Turkish Towels Markası ile Global Home Show'da...

Ekonomi Bakanlığımızın destekleri ile yürütülmekte olan Turquality Projesi kapsamında Denizli İhracatçılar Birliği, Amerika Birleşik Devletleri'nde gerçekleştirilen "Global Home Show 2017” etkinliğinde "Turkish Towels” markası ile yer alıyor.

Etiyopya Büyükelçisi' nden DENİB' e Ziyaret

Etiyopya'nın Ankara Büyükelçisi Sayın Ayalew Gobezie WORKNEH ve beraberindeki heyet, 23.03.2017 tarihinde Denizli İhracatçılar Birliği'ne bir ziyaret düzenlediler.

1.Ege Tekstil, Hazır Giyim Makineleri ve Tekstil Kimyasalları Fuarı

1.Ege Tekstil, Hazır Giyim Makineleri ve Tekstil Kimyasalları Fuarı, kapılarını ziyaretçilere açtı. Denizli Fuar Alanında 22-25 Mart 2017 tarihlerinde düzenlenen fuarın açılışını, Denizli Milletvekili Sayın Şahin Tin ile birlikte DENİB Başkan Yardımcısı İbrahim UZUNOĞLU'nun da aralarında bulunduğu protokol üyeleri yaptı.

DENİB AKADEMİ, Neden 25. Saat Etkisi Eğitimi

DENİB AKADEMİ, Neden 25. Saat Etkisi Eğitim Programını 21 Mart 2017 Salı günü yoğun bir katılımla ile gerçekleştirdi.

Denizli Platformu Tarafından “İŞ DÜNYASI İSTİŞARE TOPLANTISI” Düzenlendi...

Denizli Sanayici, Tüccar ve İşadamları Platformu organizasyonunda; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Betül Sayan KAYA, Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci, Denizli Valisi Sayın Dr. Ahmet ALTIPARMAK, DTO Başkanı Sayın Uğur ERDOĞAN, DSO Başkanı Sayın Müjdat KEÇECİ, DTB Başkanı İbrahim TEFENLİLİ, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sayın Musa ÇELİKKOL, Denizli Platformunda yer alan Dernek Başkanları ve üyeleri, çok sayıda işadamı ve sanayicinin katılımlarıyla 16 Mart 2017 tarihinde Denizli Anemon Otel'de “İş Dünyası İstişare Toplantısı” düzenlendi. Toplantı, işadamlarının ve sanayicilerin yanısıra Denizli ‘de yer alan kurum/kuruluşların müdürleri , banka müdürleri yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Verimlilik Artırma Teknikleri KAIZEN Eğitimi

DENİB AKADEMİ “Verimlilik Artırma Teknikleri KAIZEN” Eğitimi' ni 15 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleştirdi.

GENÇ MUCİTLER Bu Sefer Herkesi Şaşırttılar…

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından gerçekleştirilen "Genç Mucitler Aranıyor” İnovatif Fikirler Yarışması'nın tanıtım faaliyetleri kapsamında 11 Mart Cumartesi günü Forum Çamlık'ta yarışmanın tanıtımı için açılan stant büyük ilgi gördü.

Saxion Üniversitesi' nden DENİB' e Önemli Ziyaret

Hollanda'da bulunan Saxion Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nden bir heyet 09.03.2017 Perşembe günü Denizli İhracatçılar Birliği'ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

BAKANIMIZ SAYIN NİHAT ZEYBEKCİ'NİN HER DAİM YANINDAYIZ...

Son günlerde, Almanya'da yaşanmakta olan ve Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat ZEYBEKCİ'yi de hedef alan karalama kampanyalarının maksatlı olduğu ortadadır.

DENİB AKADEMİ, İleri Düzey Excel Eğitimi...

DENİB AKADEMİ “İleri Düzey Excel” Eğitimi'ni 7-8 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleştirdi.

TCMB Başkanı Denizli' de

Denizli Sanayici, Tüccar ve İşadamları Platformu ev sahipliğinde, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı Sayın Murat ÇETİNKAYA Başkanlığında üst düzey TCMB yetkililerinin katılımlarıyla “Ekonomi Değerlendirme Toplantısı” 08.03.2017 Çarşamba günü Denizli Anemon Otel'de gerçekleştirildi.

DENİB AKADEMİ, Yeni Nesil Ticaret ve Dijital Pazarlama Eğitim Projesi

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten “DENİB AKADEMİ” “Yeni Nesil Ticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimi”ni 2-3 ve 4 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleştirdi.

DENİB- Denizli Gıda Kümesi Dubai'de Ses Getirdi...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığının destekleri ile yürütülmekte olan URGE projemiz kapsamında 24 Şubat- 2 Mart 2017 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri Yurtdışı Pazarlama Programı gerçekleştirildi. Söz konusu Yurtdışı Pazarlama Programı kapsamında DENİB-Denizli Gıda Kümesi tarafından; 8 katılımcı firma ve 14 kişilik heyet ile Gulfood 2017 Uluslararası Gıda Fuarına Info standlı katılım ve fuar ziyareti gerçekleştirdi.

Şubat 2017 İhracat Rakamları Basın Açıklaması

Türkiye İhracatçılar Meclisi verilerine göre, ülkemiz ihracatı şubat ayında %5 artarak 11 milyar 296 milyon USD olarak gerçekleşti. İhracatımız, Ocak-Şubat döneminde ise %11 artarak çift haneli artış rakamına ulaşmış oldu.

Denizli Gıda Kümesi Bu Kez Gulfood 2017 İçin Dubai'de

Ekonomi Bakanlığı'nın destekleri ve Denizli İhracatçılar Birliği'nin organizatörlüğünde yürütülmekte olan Ur-Ge Projesi kapsamında faaliyetlerini sürdüren Denizli Gıda Kümesi, yurt dışı pazarlama programlarına bir yenisini daha ekledi.

12K Stratejik Modeli ve Verimli Bir İşyeri İçin (5S) Eğitim Programları

DENİB AKADEMİ Yüksek Verimlilik ve Kurumsal Dönüşüm İçin 12K Stratejik Yönetim Modeli konusunda 21 Şubat 2017 Salı günü Verimli Bir İşyeri İçin (5S) konusunda ise 22 Şubat 2017 Çarşamba günü eğitim programı gerçekleştirdi.

DENİB 5. Ev ve Plaj Giyimi Yarışması'nın Nefes Kesen Finali Gerçekleşti...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından bu yıl 5.si düzenlenen " DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması “muhteşem finalle sonuçlandı. Yarışmada Jüri Özel Ödülünü Hatice Kübra ÇİÇEK alırken, Necla Candan TULĞA birinci olurken, Emre PAKEL ikinci, Ayfer ÖZTÜRK üçüncü oldu.

Denizli' de Hedef Pazar İtalya

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) bünyesindeki TİM Akademi tarafından hayata geçirilen ‘10 İl 10 Ülke Projesi'nin ‘Denizli Hedef Pazar İtalya' konulu yedincisi toplantısı, ana çözüm ortakları olan HALKBANK ve VODAFONE'nun yanı sıra Ticari Alacak Sigorta Çözüm Ortağı; Coface Sigorta, Lojistik Çözüm Ortağı; UPS Türkiye, Medya Çözüm Ortakları Global Connection Uluslararası Medya ve Turkishtime Ekonomi Dergisi'nin katkıları ile Denizli Anemon Otel'de gerçekleştirildi.

Eximbank Kredileri Hakkında Bilgilendirme Semineri Düzenlendi

Denizli Sanayici, Tüccar ve İşadamları Platformu'nun organizasyonunda, Türk Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım ve Kredi Garanti Fonu Genel Müdürü İsmet Gergerli'nin katılımlarıyla, yeni Eximbank kredileri ve ihracatçılara yönelik diğer finans kaynaklarının anlatıldığı bilgilendirme semineri düzenlendi.

Yeni Nesil Ticaret ve Dijital Pazarlama Eğitim Programı

2016 yılı Teknik Destek Programı kapsamından yararlanmak üzere 31/12/2016 tarihinde T.C. Güney Ege Kalkınma Ajansı'na sunulan “Yeni Nesil Ticaret ve Dijital Pazarlama Eğitim Programı” isimli proje yapılan değerlendirmeler neticesinde GEKA tarafından başarılı bulunmuş olup, projenin Teknik Sözleşmesi 3 Şubat 2017 tarihinde imzalanmıştır.

2017 Ocak Ayı İhracat Değerlendirme Basın Toplantısı

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından kayda alınan ihracat Ocak ayında, geçtiğimiz senenin aynı ayına kıyasla %20 artarak, 192 milyon USD olarak gerçekleşti.

DENİB Ailesi Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir' i Ziyaret Etti...

31 Ocak 2017 tarihinde, Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman KOCASERT ve Yönetim Kurulu üyeleri, Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt DEMİR'i makamında ziyaret etti ve yeni görevinde başarılar diledi.

Sinergoloji İletişim Sanatı Eğitimi Yapıldı...

DENİB AKADEMİ, Sinergoloji "İletişim Sanatı” Eğitimini 25 Ocak 2017 Perşembe günü yoğun katılım ve ilgi ile gerçekleştirdi.

Dünya Gümrük Günü Çerçevesinde DENİB' e Ziyaret...

Denizli Gümrük Müdürü Sayın Mehmet ŞENSOY ve beraberindeki heyet, 26 Ocak 2017 Perşembe günü Dünya Gümrük Günü etkinlikleri çerçevesinde Denizli İhracatçılar Birliği'ne bir ziyaret gerçekleştirdiler.

DENİB “ESKİ KÖYE YENİ ADET ARIYOR”...

Denizli'de ilkokul - ortaokul ve lise öğrenimi görmekte olan öğrencilerin, yaratıcılıklarını ön plana çıkarmak, yenilikçi, özgün ancak keşfedilmemiş ve sadece fikir aşamasında kalmış projeleri tespit ederek hayata geçirmek, Denizli ve Türkiye'nin inovasyon yolculuğunda çocukların ve gençlerin katıksız fikirlerinden iş dünyası olarak faydalanmak ve onlara gerekli destekleri sunmak.

DENİB AKADEMİ, Tasarruf ve Tüketim Eğilimleri Eğitimi

DENİB AKADEMİ 2017 yılındaki eğitim faaliyetlerine start verdi. Yılın ilk faaliyeti olan “Tasarruf ve Tüketim Eğilimleri” konulu eğitim programı 19 Ocak 2017 Perşembe günü gerçekleştirildi.

Yeni Torba Kanun Hakkında

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nden alınan, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilen Torba Kanun'un getirdikleri değişiklikleri içeren özet bilgi notu aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Heimtextil' i Geride Bıraktık...

Dünya'nın en büyük ev tekstili fuarı olan Heimtextil Frankfurt Fuarını geride bıraktık. 10-13 Ocak 2017 tarihlerinde gerçekleştirilen Heimtextil/Frankfurt'tan memnun olarak dönüldü.
TALEPLER
FUARLAR
HEYETLER

İhracat Bilgi Platformu Ticari Talep Eşleştirme

Ticari Talep Eşleştirme (TTE) hizmeti Türk ihracatçıları ile yabancı ithalatçıların elektronik ortamda bir araya getirilmesini amaçlamaktadır. Ticari Talep Eşleştirme sisteminde hem alım, satım ve işbirliği taleplerinizi girebilir hem de yabancı firmaların taleplerini inceleyebilirsiniz.

INTERTEXTILE SHANGHAI APPAREL FABRICS MİLLİ KATILIMI HK.

22-25 Ekim 2012 tarihleri arasında ÇİN / Shanghai'da düzenlenecek olan "INTERTEXTILESHANGHAI APPAREL FABRICS HAZIR GİYİM KUMAŞLARI VE AKSESUARLARI FUARI” Fuarı milli katılım organizasyonu "Turkish Fashion Fabric” konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince organize edilecektir.

TEXBRİDGE FUARI HK.

8-10 Mart 2012 tarihleri arasında Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği işbirliği ile İstanbul CNR Expo Fuar alanında 2. Texbidge fuarı gerçekleştirilecektir.

MoOD 2012

11-13 Eylül 2012 BELGIUM - BRUSSELS

INTERTEXTİLE SHANGHAİ HOME TEXTİLES 2012 FUARI HK.

Şangay / Çin'de düzenlenen "Intertextile Shanghai Home Textiles 2012” Fuarı'na milli katılım organizasyonunun dördüncüsü 41 firma ile Turkish Home Textile konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince 2011 yılında gerçekleştirilmiş olup, 2012 yılında beşinci kez organize edilmesi planlanmaktadır.

HEİMTEXTİL RUSSİA 2012 FUARI HK.

26 - 28 Eylül 2012 tarihleri arasında Moskova / Rusya Federasyonu'nda düzenlenecek olan "Heimtextil Russia 2012” Fuarı'nın Türkiye Milli Katılım organizasyonunun Uludağ İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Resmi GazeteReach

 

Şubat / 2011
 
19 14:00
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
22 10:00 Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus
24 11:00 Nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna
25 13:30 Vo eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum