İhracat Rakamları (Bin USD)
English
 

İhracat Rakamları

Kasım Ayı İhracat Rakamları Basın Açıklaması

DENİB 5. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması Genel Fitting ve Çekimleri İzmir' de Yapıldı...

DENİB Akademi “Kazancın Anahtarı: Fikri Mülkiyet Hakları” Eğitim Programı...

İhracat Zirvesi 2016

DENİB Akademi “Yöneticiler İçin Stratejik Planlama, Bütçe, Bütçe Kontrolü ve Revizyonu” Eğitim Programı...

Denizli Platformu' nda İlimizin Öncelikleri Değerlendirildi...

DENİB Doğal Taş Pazarlama Kümesi İlk Eğitimini Gerçekleştirdi

Türk Havlusu Bu Kez de Çin' de...

DENİB 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Çin' de Kutladı...

 
Bu bölümdeki içeriği görebilmek için bilgisayarınıza Adobe Flash Player yükleyiniz.
»DENİB MOBİL
iOS
Android
HAVA DURUMU » tüm şehirler
°C Denizli, Türkiye
HABERLER
DUYURULAR
EĞİTİM ETKİNLİKLERİ

İnovasyon Rüzgarı Adana' da Esti...

Türkiye İhracatçılar Meclisi' nin organize ettiği, inovasyon kültürünün yaygınlaştırılması amacıyla düzenlenen "Türkiye İnovasyon Haftası”, 27-28 Ekim 2016 tarihlerinde Adana'da düzenlendi.

DENİB 2015 "İhracatın Yıldızları Ödül Töreni" Gerçekleştirildi.

Her sene olduğu gibi, bu yıl da Denizli İhracatçılar Birliği tarafından "İhracatın Yıldızları Ödül Töreni" organizasyonu 21 Ekim 2016 tarihinde gerçekleştirildi.

DENİB- Denizli Gıda Kümesi' nin Paris Çıkarması...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığının desteği ile yürütülmekte olan URGE projesi kapsamında faaliyetlerini sürdüren Denizli Gıda Kümesi, yurt dışı pazarlama programlarına bir yenisini ekledi.

Fransa'da "Denizli Gıda Kümesi" Rüzgarı

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı'nın destekleriyle yürütülmekte olan UR-GE Projesi kapsamında faaliyetlerini sürdüren “Denizli Gıda Kümesi” , yurt dışı pazarlama programlarına bir yenisini daha ekledi. Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri ve İspanya'nın ardından, Fransa'nın başkenti Paris'te düzenlenen SIAL Paris Fuarı'nda, Denizli'nin tatları dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

DENİB Akademi “Hedeflerle Yönetim” Eğitim Programı...

DENİB Akademi, 13 Ekim 2016 Perşembe günü "Hedeflerle Yönetim" konusunda eğitim programı gerçekleştirdi.

Türk Havlusuna Talep Artıyor

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı desteği ile yürütülmekte olan "Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) Projesi” kapsamında, Danimarka- Kopenhag ve İsveç - Stockholm şehirlerinde düzenlenen ikili görüşme programı 2-6 Ekim 2016 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Danimarka Türk Havlusu' nun Peşinde

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı'nın destekleri ile yürütülmekte olan Denizli Ev Tekstili Yurt Dışı Pazarlama Takımı Projesi (UR-GE) kapsamında, Danimarka'nın Başkenti Kopenhag'da "Turkish Towels” markası altında ikili görüşmeler 9 proje katılımcısı firma ile gerçekleştiriliyor.

DENİB Ailesi Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan'ı Ziyaret Etti.

30 Eylül 2016 tarihinde, Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman KOCASERT ve Yönetim Kurulu üyeleri, Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Uğur ERDOĞAN'ı makamında ziyaret etti ve yeni görevinde başarılar diledi.

“Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması” Bilgilendirme Semineri Yapıldı...

28 Eylül 2016 Çarşamba günü DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda “6736 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Bilgilendirme Semineri” gerçekleştirildi.

“İnovasyon Yönetimi, Cömert Liderlik ve Doğaçlama Yenilikçilik” Toplantısı Yapıldı…

27 Eylül 2016 Salı günü DENİB Konferans Salonunda “İnovasyon Yönetimi, Cömert Liderlik ve Doğaçlama Yenilikçilik“ konulu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

DENİB Akademi “UFUK 2020 KOBİ Aracı ve İnovasyona Hızlı Erişim Bilgi Günü” Programı...

DENİB Akademi, 22 Eylül 2016 Perşembe günü “UFUK 2020 KOBİ Aracı ve İnovasyona Hızlı Erişim Bilgi Günü“ konusunda bilgilendirme programı gerçekleştirdi.

“Onaylanmış Kişi Statü Belgesi ve YYS Karşılaştırılmaları” Eğitim Programı Yapıldı.

20 Eylül 2016 Salı günü DENİB Konferans Salonu'nda "Onaylanmış Kişi Statü Belgesi ve YYS Karşılaştırılmaları" konusunda eğitim programı gerçekleştirildi.

"Turkish Towels" Mükemmeli Arama Çalıştayı Yapıldı.

Birliğimizce, "Turkish Towels” markasının dünyaya tanıtılması, kalitesinin garanti altına alınması, ticari değerinin arttırılması ve korunmasını amaçlayan çalışmalarımız kapsamında Güney Ege Kalkınma Ajansı'nın (GEKA) desteği ile yürütmekte olduğumuz proje çerçevesinde sağlanacak danışmanlık faaliyetlerinin yol haritası açısından önem taşıyan çalıştay, 6 Eylül 2016 Salı günü Doç. Dr. Kamil ORHAN moderatörlüğünde yapıldı.

TİM, Büyükelçiler ile Çanakkale' de Buluştu.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından, dış ticareti canlandırarak 2023' te 500 milyar ihracat hedefine ulaşmak amacıyla hayata geçirilen en önemli tanıtım etkinliklerinden birisi olan Büyükelçiler Buluşması, bu yıl 2-4 Eylül 2016 tarihleri arasında Çanakkale'de düzenlendi. İlki 2014 yılında Mardin'de, ikincisi geçen yıl Trabzon'da gerçekleştirilen etkinlikte, 73 ülkeden 181 büyükelçi ve bürokrat ağırlandı.

Denizli Valisi Dr. Ahmet ALTIPARMAK' tan DENİB' e Ziyaret

Denizli Valisi Sayın Dr. Ahmet ALTIPARMAK, 29 Ağustos 2016 Pazartesi günü Denizli İhracatçılar Birliği'ni ziyaret etti.

İtalya Büyükelçisi' nden DENİB' e Ziyaret

İtalya'nın Ankara Büyükelçisi Luigi Mattıolo, Pamukkale Hierapolis Antik Kenti İtalyan Kazı Heyeti Başkanı Prof. Dr. Francesco D'andria, Prof Dr. Grazia Semeraro ve Dr. Nalan Fırat'ın yer aldığı bir heyet 29.08.2016 tarihinde Denizli İhracatçılar Birliği'ne ziyaret gerçekleştirdi.

DENİB Ailesi Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ ‘ı Ziyaret Etti…

19 Ağustos 2016 tarihinde, Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman KOCASERT ve Yönetim Kurulu üyeleri, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin BAĞ'ı makamında ziyaret etti ve yeni görevinde başarılar diledi.

DENİB Akademi “Problem Çözme Teknikleri” Eğitim Programı...

DENİB Akademi, 16 Ağustos 2016 Salı günü Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) ve Denizli Genç İş Adamaları Derneği (DEGİAD) ile ortak işbirliğiyle "Problem Çözme Teknikleri" konusunda eğitim programı gerçekleştirdi.

DENİB, Cumhurbaşkanı ERDOĞAN' ı ve Başbakan YILDIRIM' ı Ziyaret Etti...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Yönetim Kurulu ile 60 ihracatçı birlik başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı 10 Ağustos 2016'da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ziyaret ederek bir istişare toplantısı gerçekleştirdi.TİM heyetinde, Süleyman KOCASERT başkanlığındaki Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu üyeleri de tam kadro yer aldılar.

İhracatçılar Yeşil Pasaport Alabilecek

9 Ağustos 2016 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan 6728 sayılı kanunun 14. maddesine göre, yıllık ortalama ihracat değerlerine göre yapılan sınıflandırmada; son üç yılda yıllık ortalama ihracat tutarı Bakanlar Kurulu'nun belirleyeceği değerin üzerinde olan ihracatçılara 2 yıl süreyle yeşil pasaport verilecek.

DENİB Ailesi Ticaret Odası Meclis Başkanını Ziyaret Etti...

8 Ağustos 2016 Pazartesi günü, Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman KOCASERT ve Yönetim Kurulu üyeleri, Denizli Ticaret Odası Meclis Başkanı Hüseyin MEMİŞOĞLU' nu makamında ziyaret etti ve yeni görevinde başarılar diledi.

Türkiye İhracatçılar Meclisi Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısı

TİM, Türkiye'nin güçlü imaj kampanyasının öncüsü olacak

DENİB Akademi "Yükselen Sektörler ve Yurt Dışı Pazar Fırsatları" Eğitim Programı

DENİB Akademi, 4 Ağustos 2016 Perşembe günü Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) ve Müstakil Sanayi ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ile ortak işbirliğiyle “ Yükselen Sektörler ve Yurt Dışı Pazar Fırsatları “ konusunda eğitim programı gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitim Programı

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 19 Temmuz 2016 Salı günü Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimini gerçekleştirdi.

Denizli Platformu Basın Bülteni - MİLLİ İRADEDEN ÖDÜN YOK

Vatan hainleri bir kez daha işbaşındaydı ve ülkemizin birliğini sekteye uğratmak için tuzak kurmaktan geri durmadılar. Neyse ki güzel ülkemiz, kara bir gecenin aydınlık sabahına uyandı.

DENİB Ev Tekstili Heyeti Yeniden ABD' de...

ABD'nin New York şehrinde düzenlenen Home Textiles Sourcing fuarı 12 Temmuz 2016 Salı günü kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Denizli Platformu'nun DENİB Sözcülüğündeki İkinci Toplantısı Gerçekleştirildi...

Denizli Sanayici, Tüccar ve İşadamları Platformu'nun, DENİB sözcülüğündeki ikinci toplantısı 27.06.2016 Pazartesi günü BASİAD ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
TALEPLER
FUARLAR
HEYETLER

İhracat Bilgi Platformu Ticari Talep Eşleştirme

Ticari Talep Eşleştirme (TTE) hizmeti Türk ihracatçıları ile yabancı ithalatçıların elektronik ortamda bir araya getirilmesini amaçlamaktadır. Ticari Talep Eşleştirme sisteminde hem alım, satım ve işbirliği taleplerinizi girebilir hem de yabancı firmaların taleplerini inceleyebilirsiniz.

INTERTEXTILE SHANGHAI APPAREL FABRICS MİLLİ KATILIMI HK.

22-25 Ekim 2012 tarihleri arasında ÇİN / Shanghai'da düzenlenecek olan "INTERTEXTILESHANGHAI APPAREL FABRICS HAZIR GİYİM KUMAŞLARI VE AKSESUARLARI FUARI” Fuarı milli katılım organizasyonu "Turkish Fashion Fabric” konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince organize edilecektir.

TEXBRİDGE FUARI HK.

8-10 Mart 2012 tarihleri arasında Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği işbirliği ile İstanbul CNR Expo Fuar alanında 2. Texbidge fuarı gerçekleştirilecektir.

MoOD 2012

11-13 Eylül 2012 BELGIUM - BRUSSELS

INTERTEXTİLE SHANGHAİ HOME TEXTİLES 2012 FUARI HK.

Şangay / Çin'de düzenlenen "Intertextile Shanghai Home Textiles 2012” Fuarı'na milli katılım organizasyonunun dördüncüsü 41 firma ile Turkish Home Textile konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince 2011 yılında gerçekleştirilmiş olup, 2012 yılında beşinci kez organize edilmesi planlanmaktadır.

HEİMTEXTİL RUSSİA 2012 FUARI HK.

26 - 28 Eylül 2012 tarihleri arasında Moskova / Rusya Federasyonu'nda düzenlenecek olan "Heimtextil Russia 2012” Fuarı'nın Türkiye Milli Katılım organizasyonunun Uludağ İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Resmi GazeteReach

 

Şubat / 2011
 
19 14:00
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
22 10:00 Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus
24 11:00 Nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna
25 13:30 Vo eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum