İhracat Rakamları (Bin USD)
English
 

DENİB AKADEMİ, Kaplumbağa Terbiyecisinin Sırrı

DENİB Genç Mucitler Aranıyor İnovatif Fikirler Yarışmasının Finalistleri Belirlendi...

DENİB AKADEMİ, Smart And Small Talk Profesyoneller İçin Akılcı ve Kısa Konuşma Sanatı Eğitimi Gerçekleştirdi.

Şubat Ayı İhracat Rakamları Basın Toplantısında Değerlendirildi...

İhracat Rakamları

DENİB'den Denizli'de Bir İlk...

English For Effective Telephone Communication / Telefonda Etkili Konuşma Becerileri Eğitimi...

DENİB 6. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması Muhteşem Finalle Gerçekleştirildi.

DENİB, Tekstil ve Hazır Giyim Sektör Kurullarını Ağırladı...

 
Bu bölümdeki içeriği görebilmek için bilgisayarınıza Adobe Flash Player yükleyiniz.
»DENİB MOBİL
iOS
Android
HAVA DURUMU » tüm şehirler
°C Denizli, Türkiye
HABERLER
DUYURULAR
EĞİTİM ETKİNLİKLERİ

Tekstil ve Konfeksiyonun Kalbi Denizli'de Atacak...

Denizli İhracatçılar Birliği, Hazır Giyim ve Konfeksiyon ile Tekstil ve Hammaddeleri Sektör Kurullarına ev sahipliği yapıyor.

Denizli Ev Tekstili Kuveyt ve Dubai' de...

Kuveyt ve Dubai'de alıcılar ile Denizli ev tekstili firmalarını buluşturan program 10-15 Şubat 2018 tarihleri arasında Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) öncülüğünde gerçekleştirildi.

Sosyal Medya Yönetimi Eğitimi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 15 Şubat 2018 Perşembe günü Sosyal Medya Yönetimi Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan' dan DENİB' e Ziyaret

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli İhracatçılar Birliği'ni ziyaret etti. 12.02.2018 tarihinde düzenlenen DENİB Yönetim Kurulu Toplantısı'na katılan Sayın Zolan; Denizli ile ilgili hayata geçen, yapım aşamasında olan ve planlanan projeler hakkında bilgi verdi.

DENİB AKADEMİ, Ben Var mıyım?

DENİB AKADEMİ Ben Var mıyım? programını, 7 Şubat 2018 Çarşamba akşamı yoğun bir katılım ile gerçekleştirdi.

DENİB 6. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması Genel Fitting ve Çekimleri DENİB'de Yapıldı…

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından bu yıl 6.sı düzenlenen "Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın Genel Fitting çalışması, 04 Şubat 2018 Pazar günü DENİB ' de gerçekleştirildi.

Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 31 Ocak 2018 Çarşamba günü Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

KOBİ Buluşmalarına DENİB Ev Sahipliği Yaptı...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin ev sahipliğinde düzenlenen ve Bloomberg HT'de Çıkış Yolu programında yayınlanan “QNB Finansbank KOBİ ve Tarım Bankacılığı KOBİ Buluşmaları” toplantısı 24 Ocak 2018 Çarşamba günü düzenlendi.

Türk Eximbank Türev Ürünler Bilgilendirme Toplantısı...

DENİB Akademi, 2018 Yılı Eğitim Faaliyetlerine Türk Eximbank ve Denizli İhracatçılar Birliği işbirliği ile 18 Ocak 2018 tarihinde gerçekleştirdiği “Türk Eximbank Türev Ürünler Bilgilendirme Toplantısı” ile başladı.

HEIMTEXTIL 2018 Sona Erdi...

Dünyanın en büyük ev tekstili fuarı konumunda olan Heimtextil/Frankfurt Fuarı 9-12 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirildi. 3000'e yakın katılımcının stand açtığı ve yaklaşık 70.000 kişinin ziyaret ettiği Heimtextil Fuarı'na Denizli'den 65 stand ile katılım sağlandı.

Fenerbahçe Spor Kulübü Denizli Şubesinden DENİB' e Ziyaret

Fenerbahçe Spor Kulübü Denizli Şubesi Başkanı Emrah Tünay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman Kocasert'i ziyaret etti.

DENİB' den Heimtextil Toplantısı

9-12 Ocak 2018 tarihleri arasında Almanya'da düzenlenecek olan Heimtextil Fuarı öncesinde her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen fuara ilişkin bilgilerin paylaşıldığı toplantı, fuarda stand açacak firmaların katılımları ile Denizli İhracatçılar Birliği'nin organizatörlüğünde, 04 Ocak 2018 tarihinde Denizli Polis Evi'nde yapıldı.

2017 Yılı İhracat Rakamları Basın Toplantısında Değerlendirildi...

2017 yılına ilişkin verilerin değerlendirildiği ve 2018 yılı beklentilerinin ele alındığı basın toplantısı, 04.01.2018 tarihinde Denizli İhracatçılar Birliği'nde düzenlendi.

2017 Yılı İhracat Değerlendirmesi

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından 2017 yılı ihracat verileri Ankara'da, Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci tarafından açıklandı.

2018 Yılı Beklentileri Paylaşıldı...

Denizli İhracatçılar Birliği organizasyonunda, 2017 yılı Dünya ve Türkiye ekonomisi ve 2018 yılı genel beklentilerin ele alındığı "Bizi Nasıl Bir 2018 Bekliyor? Küresel Gelişmeler Işığında Sosyo-Ekonomik Değişimler " konulu panel düzenlendi.

DENİB “Genç Mucidi” ni Arıyor!

İlki 2015 yılında düzenlenen Genç Mucitler Aranıyor İnovatif Fikirler Yarışması'nın üçüncüsü bu yıl tekrar gerçekleştirilecektir.

Denizli Ev Tekstili Ürünleri Bu Kez Makedonya' da...

19-22 Aralık 2017 tarihleri arasında düzenlenen Makedonya (Üsküp) Ev Tekstili Sektörel Ticaret Heyeti başarılı ile tamamlandı.

DENİB Akademi, Bilinçaltı İkna ve Müzakere Yöntemleri Eğitimi...

DENİB Akademi, Bilinçaltı İkna ve Müzakere Yöntemleri Eğitimini 19 Aralık 2017 Salı günü yoğun bir ilgi ile gerçekleştirdi.

Almanya'da Şirket Birleşmeleri ve Yatırım İmkanları Anlatıldı...

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB), Dünya Gazetesi ve NRW.İNVEST Türkiye tarafından 14. Dünya Gazetesi ‘Türk Dış Yatırımları Paneli' 12 Aralık 2017 tarihinde Dedeman Park Denizli Oteli'nde gerçekleşti.

DENİB Adına Bir Gurur Daha!

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen İnovasyon ve İnovalig ödülleri sahiplerini buldu. Türkiye çapında bine yakın firmanın katıldığı yarışmada “KOBİ Özel Ödülü” Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi İsa Dal'ın firması Evteks Limited Şirketi'nin oldu.

Birliğimiz ve T. İş Bankası İşbirliğiyle "2018 Türkiye ve Dünyada Ekonomik Konjonktür ve Beklentiler" Konulu Seminer Gerçekleştirildi.

Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) işbirliğiyle "2018 Yılı Ekonomik Beklentiler, Dış Ticaret İşlemleri, Ürünler ve Banka Uygulamaları” konulu seminer, 06 Aralık 2017 Çarşamba günü yapıldı.

Türkiye Kanada İş Forumu

Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonunda Türkiye-Kanada İş Forumu gerçekleştiriliyor.

DENİB Akademi Dahilde İşleme Rejimi Mevzuatı ve DİR Otomasyon Sistemi Uygulamaları Eğitimi...

DENİB Akademi, 5 Aralık 2017 Salı günü DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda Dahilde İşleme Rejimi Mevzuatı ve DİR Otomasyon Sistemi Uygulamaları Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

Girişimcilik ve İnovasyonun Kalbi: “SLUSH”

Dünyanın girişimcilik ve inovasyon temalı en önemli etkinliklerinden biri olan ve Finlandiya'nın başkenti Helsinki'de yedi yıldır gerçekleştirilen “Slush”, bu sene 30 Kasım ve 1 Aralık tarihlerinde düzenlendi.

DENİB Akademi İhracatta Teslim Şekilleri - İhracatta Kullanılan Evraklar Eğitimi...

DENİB Akademi, 28 Kasım 2017 Salı günü DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda, 30 Kasım 2017 Perşembe günü de Denizli İhracatçılar Birliği ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonu'nda İhracatta Teslim Şekilleri - İhracatta Kullanılan Evraklar Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

Alibaba.com: İHRACATTA E-DÖNÜŞÜM 2.Bilgilendirme Toplantısında E-ticaret Denizlili İhracatçılara Anlatıldı.

T.C. Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin himayelerinde başlatılan e-ticaret projesi kapsamında, KOBİ'leri ve geleneksel ihracattan e-ihracata dönüşümü desteklemeye yönelik olarak, Alibaba.com e-ticaret portalının Türkiye'deki iş ortağı E-GLOBER işbirliğiyle, Türkiye genelinde düzenlenen “Alibaba.com: İhracatta E-Dönüşüm” Denizli toplantısının 2.si 29 Kasım 2017 Çarşamba günü DENİB Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

Adnan Yıldırım Yılın Bürokratı Seçildi.

Türk Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım, geçtiğimiz yılın ardından bu sene de yılın bürokratı seçildi.

TÜRK HAVLUSU Şampiyonların Yanında!

TEB BNP Paribas Tenisin Yıldızları Serisi etkinliği kapsamında dünyaca ünlü tenisçi Maria Sharapova ile Milli tenisçimiz Çağla Büyükakçay, İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşı karşıya geldi.
TALEPLER
FUARLAR
HEYETLER

İhracat Bilgi Platformu Ticari Talep Eşleştirme

Ticari Talep Eşleştirme (TTE) hizmeti Türk ihracatçıları ile yabancı ithalatçıların elektronik ortamda bir araya getirilmesini amaçlamaktadır. Ticari Talep Eşleştirme sisteminde hem alım, satım ve işbirliği taleplerinizi girebilir hem de yabancı firmaların taleplerini inceleyebilirsiniz.

INTERTEXTILE SHANGHAI APPAREL FABRICS MİLLİ KATILIMI HK.

22-25 Ekim 2012 tarihleri arasında ÇİN / Shanghai'da düzenlenecek olan "INTERTEXTILESHANGHAI APPAREL FABRICS HAZIR GİYİM KUMAŞLARI VE AKSESUARLARI FUARI” Fuarı milli katılım organizasyonu "Turkish Fashion Fabric” konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince organize edilecektir.

TEXBRİDGE FUARI HK.

8-10 Mart 2012 tarihleri arasında Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği işbirliği ile İstanbul CNR Expo Fuar alanında 2. Texbidge fuarı gerçekleştirilecektir.

MoOD 2012

11-13 Eylül 2012 BELGIUM - BRUSSELS

INTERTEXTİLE SHANGHAİ HOME TEXTİLES 2012 FUARI HK.

Şangay / Çin'de düzenlenen "Intertextile Shanghai Home Textiles 2012” Fuarı'na milli katılım organizasyonunun dördüncüsü 41 firma ile Turkish Home Textile konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince 2011 yılında gerçekleştirilmiş olup, 2012 yılında beşinci kez organize edilmesi planlanmaktadır.

HEİMTEXTİL RUSSİA 2012 FUARI HK.

26 - 28 Eylül 2012 tarihleri arasında Moskova / Rusya Federasyonu'nda düzenlenecek olan "Heimtextil Russia 2012” Fuarı'nın Türkiye Milli Katılım organizasyonunun Uludağ İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Resmi GazeteReach

 

Şubat / 2011
 
19 14:00
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
22 10:00 Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus
24 11:00 Nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna
25 13:30 Vo eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum